هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی

داشتن توانایی مالی عملی که قصد انجام آن را دارید، تنها یکی از مشکلان متعدد مربوط به پرداخت هزینه جراحی زیبایی بینی صورت و بینی است . هزینه جراحی بینی از حدود چهار میلیون تا چند میلیون می باشد ولی هزینه برای چنین کاری ، کم یا زیاد در زمره تجملات است زیرا برای زنده ماندن به آن نیازی ندارید .

انتخاب جراح بینی خود بر حسب هزینه اشتباه است . بلکه باید به دنبال جراحی بینی استخوانی باشید که به خوبی آموزش دیده باشد ، با او راحت باشید و اعتماد شما را جلب کرده باشد . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با مطب دکتر سید جواد محمدی جراح بینی شماره های 22371346-22094160 تماس بگیرید یا برای مشاهده نمونه کارها و سوال از پزشک به اینستاگرام مراجعه کنید .

هزینه عمل بینی در تهران

قیمت کردن برای گرفتن بهترین قیمت ، زمانی منطقی است که به دنبال خرید مدل خاصی از اتومبیل جدیدی هستید ، زیرا تقریبا در هر نمایندگی کمابیش یکسان است اما در مورد جراحی زیبایی چنین نیست .

جراح بینی را بر اساس هزینه انتخاب نکنید

انتخاب جراح بینی خود بر حسب هزینه اشتباه است . بلکه باید به دنبال جراحی باشید که به خوبی آموزش دیده باشد ، با او راحت باشید و اعتماد شما را جلب کرده باشد . اگر از اولین جراح زیبایی که به او مراجعه کرده اید راضی هستید ، لزومی ندارد نزد جراح دیگری بروید . در صورتی که به بیش از یک جراح مراجعه کردید ، بر اساس کیفیت و حسن رابطه و نه قیمت انتخاب خود را عملی کنید .

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی

هزینه های عمل بینی

در هزینه کلی جراحی بینی ، هزینه های متعددی دخیل اند  . حتما بدانید چه هزینه هایی در قیمت کل محاسبه شده است . ممکن است یک کارمند مطب ، صرف نظر از دستمزد متخصص بیهوشی و مبلغ اتاق عمل ، تنها هزینه ی جراح را به شما بگوید . در اینصورت شاید تصور کنید که هزینه جراحی بسیار کمتر از آنچه باید بپردازد خواهد بود .

هزینه جراح بینی

ممکن است با جراحی بینی گوشتی مواجه شوید که دستمزد وی در محدوده میانگین قیمت دیگر جراحان نباشد . اگر جراح شما هزینه بسیار بیشتر مطالبه کند ، دچار تردید خواهید شد که آیا جراحی ارزش مقدار پولی را که می پردازید خواهد داشت . همچنین اگر هزینه جراحی بسیار کم باشد ، شک برانگیز است .

هزینه بیهوشی در جراحی بینی

در اغلب موارد هزینه بیهوشی به عنوان هزینه بیمارستان دریافت می شود و شامل هزینه اضافه نمی گردد .

هزینه ایمپلنت بینی

ایمپلنت ها و مواد صناعی در اعمال جراحی زیبایی بینی بندرت مورد استفاده قرار می گیرند . ولی در صورت نیاز توسط بیمار تهیه می شوند.

تامین بودجه جراحی زیبایی بینی

باید قبل از جراحی زیبایی به جز موارد استثنا ، کل هزینه را بپردازید . اما همانگونه که قبلا ذکر شد ، جراحی زیبایی به نوعی جزء تجملات به شمار می رود .

جراحی بینی بدون تامپون

عمل ترمیمی پره های بینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =