استفاده از عینک بعد از جراحی بینی

استفاده از عینک بعد از جراحی بینی

خیلی از افرادی که تصمیم به جراحی بینی دارند، عینکی هستند و نگران هستند که چه مدت بعد از عمل بینی می توانند از عینک استفاده کنند . در رابطه با این امر باید با جراح بینی خود مشورت کنید هر چند که اغلب پزشکان دو ماه بعد از عمل را زمان مناسب برای گذاشتن عینک می دانند از سوی دیگر برای بسیاری سؤال است که اگر بخواهند عمل لیزیک یا اعمال مشابه برای رهایی از عینک انجام دهند چه زمانی باید اقدام کنند.بهتر است برای رسیدن به پاسخ های زیر مطلب زیر را مطالعه کنید تا بهتر بتوانید برای عمل زیبایی بینی تصمیم گیری کنید.

در روز های اول که هنوز بر روی بینی آتل وجود دارد این امکان وجود دارد که عینک بر روی آتل قرار بگیرد.
به طور کل بعد از گذشت یک ماه که استخوان‌های بینی کاملاً سفت شده‌اند زدن عینک مشکلی برای افراد پیش نمی‌آورد اما به هر حال بافت بینی و پوست آن ورم دارد و هنوز نرم و آسیب پذیر است. بعد از خوابیدن ورم به صورت نسبی می توانید با جراح خود مشورت کنید و سپس از عینک استفاده کنید.

استفاده از عینک بعد از جراحی بینی
اگر می توانید از لنزهای تماسی استفاده کنید که معمولا بهترین اقدام برای افراد عینکی استفاده از لنزهای طبی به جای عینک است و در صورتی که شخصی تمایل نداشته باشد از لنزهای چشم استفاده کند بعد از برداشتن آتل بینی می تواند عینک را به پیشانی خود بچسباند تا وزن عینک بر روی بینی نباشد.
اگر در ابتدا جراحی مربوط به چشم خود را انجام داده اید برای عمل زیبایی بینی باید دو ماه بعد اقدام کنید .

قاعدتا هرچقدر به این نکات بیشتر توجه داشته باشید آسیبی به بینی شما وارد نخواهد شد و نتیجه عمل رضایت بخش خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نه =